HOT Bokeh - шаблон joomla Форекс

Davet Yazısı

Değerli Meslektaşlarım,

Organizasyon Komitesi olarak sizleri 2. Uluslararası Yerel Kalkınma ve Finans Kongresine (www.yekaf2017.org) davet etmekten mutluluk duyarız. YEKAF2017 Kongresi Radisson Blue Hotel İstanbul’da 23-24 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

YEKAF2017 yerel kalkınma ve finans alanında uzmanları, yerel kalkınma kuruluşlarının temsilcilerini STK’ları ve yöneticilerini biraraya getirerek kalkınma konusundaki gelişmeleri ve iş deneyimlerini paylaşarak gelişmekte olan alanlardaki ortak fırsatları keşfederek akademik ve sosyal bağları güçlendirmeyi hedeflemektedir. Bu kongre kalkınma ajansları ve akademisyenler için güncel kalkınma trendlerini yakalamak, uzmanlarla ve benzer paydaşlarla interaktif iletişim sağlamak için ideal bir platformdur.

Bu güçlü ve dinamik kongre programının yanı sıra, YEKAF2017 katılımcılarına istanbulda unutulmayacak deneyimler sunmaktadır. İstanbul iki kıta üzerine kurulu boğazı içinde barındıran büyüleyici bir şehirdir. Modern bir kentin geleneksel şark kültürü ile birleştiği bir çok medeniyete ve farklı toplumlara ev sahipliği yapmış olan dünyadaki en büyük şehirlerden birisidir. İstanbul, Avrupa Birliği tarafından 2010 yılı Avrupa Kültür Başkenti olarak ilan edilmiştir.

Yerel Organizayon Komitesi olarak 2. Uluslararası Yerel Kalkınma ve Finans Kongresinde -YEKAF2017 yer almanız için sizleri davet etmekten mutluluk duyar ve yüksek bilimsel standartlara ve üstün başarıya ulaşarak güzel bir toplantı olması için kişisel desteğinizi ve katılımınızı bekleriz. 23-24 Mart 2017 tarihlerinde istanbulda düzenlenecek olan bu önemli kongrede sizleri aramızda görmekten memnuniyet duyarız.
Saygılarımla,

Organizasyon Komitesi Adına,
Prof. Dr. Ahmet Erdal OSMANLIOGLU

Önemli Tarihler

Kongre Tarihi: 22- 25 Mart 2017
Bildiri Son Gönderim Tarihi: 24 Şubat 2017
     

Kongreye Kalan süre